קצת עלינו…

main

.
אנחנו מכירות את זה היטב… התבקשתם לארגן אירוע חברה, כנס או ערב גיבוש ואתם שוברים את הראש עם איזה הרצאה או מופע להביא…הקהל שלכם מצפה שתפתיעו, תחדשו ותרגשו אותו…

אז יש לנו בדיוק את הפתרון המושלם עבורכם. הקמנו את  "איריס ואורלי הרצגות" ויצרנו יחד עם הבמאי ירון כפכפי קונספט מקורי ויחיד מסוגו של מופע המשלב בין הרצאה מרתקת לבין הצגה קומית.
באמצעות ההרצגות "חייבת משהו מתוק" ו-"לקפוץ מהמיטה", אנו מעבירות את הכלים והידע החשוב בדרך משעשעת וחווייתית ובכך מצליחות להעניק לקהל הרבה חשק ומוטיבציה להתחיל בשינוי ולהשפיע על הבריאות, על האושר והסיפוק מהחיים.
אנחנו מופיעות בכל הארץ בארגונים וחברות, ימי גיבוש,כנסים והשתלמויות, אירועים וחוגי בית וניהנות לראות כל פעם מחדש מה ההרצגות שלנו עושות לאנשים…
שלכם, איריס ואורלי

איריס אסיה

ההחלטה שלי לעמוד על הבמה ולהעביר את המסרים שלי דרך הרצגה  היא ללא ספק ההחלטה החשובה ביותר שעשיתי בחיי.
אני בעלת M.A מאוניברסיטת תל אביב במדעי החברה, בוגרת מכון וינגייט בתכנית ללימודי קידום בריאות ואימון כושר גופני ומנחת סדנאות לאורח חיים בריא מאוניברסיטת תל אביב. עד לפני כמה שנים הייתי מנהלת בתחום ההשכלה והלימודים. בת 49, מתגוררת בתל אביב, נשואה + שלוש בנות.
ההרצגות  מאפשרות לי להעניק לקהל השראה והרבה חשק לחיות חיים בריאים יותר, להרגיש נפלא
ולהיראות נפלא גם בגוף וגם בנפש.  https://www.irisasia.co.il/

אורלי מוריס

כבוגרת הסטודיו למשחק של ניסן נתיב, השתתפתי בכמה הפקות לפני שעזבתי את הארץ לשהייה ארוכה באנגליה לטובת לימודים ועבודה. אני בת 50, נשואה לאנדרו ויחד גרים בזיכרון יעקב עם שלושת ילדנו וכלב. (עד לפני שנה היה לנו גם את קלארנס התנין, שנתרם לגן החיות התנ"כי).
לפני מספר שנים סיימתי לימודים במכון וינגייט במגמת קידום בריאות ואימון כושר גופני והתחלתי את דרכי כמאמנת כושר גופני ויועצת לאורח חיים בריא. תוך כדי נחשפתי לקושי הרב שיש לאנשים בעצם השינוי בהרגלי אכילה ופעילות גופנית.