כשהקהל הוא כוח נשי – בחירת הרצאות מעניינות לנשים

articles
לנשים יש תחומי עניין רבים המשותפים רק להן אשר גברים יתקשו להבינם, כדוגמת יופי, דיאטה, בריאות, תזונה, משפחה וילדים.  ההרצאות של "בריאות על הבמה" המוגשת לקהל על ידי  אורלי מוריס ואיריס אסיה נוגעות בנקודות מהותיות בחיי נשים באופן מבדר, מהנה, מרתק וחכם, ועם הרבה תובנות ליישום בחיים. את ההרצאות ניתן לקיים מטעם מסגרות שונות לרבות עבודה, לימודים, אירועי יום האישה, חוגי בית, אירועים פרטיים, וכן במתנסים ובמרכזי תרבות.

 הרצאה בשילוב הצגה
 "איריס ואורלי הרצגות" מביאה קונספט מרענן וחדש לענף ההרצאות בכלל, ולעולם הרצאות לנשים בפרט. זאת, בהרצאה מצליחה המשולבת בתוך הצגה מצחיקה וייחודית בנוף המקומי, המאופיינת בחוכמת חיים וערך מוסף. גישה זו משלבת בתוכה באופן מהנה וקליל נושאים המעסיקים כמעט כל אישה, ומסתכמים ברצון להיראות ולהרגיש נפלא על ידי אורח חיים בריא. אורלי ואיריס מביאות להרצאת ידע וניסיון מקצועי ואישי רב בכל הקשור לבריאות, דיאטה וכושר גופני, כאשר ההרצאה עצמה המכונה "הרצגה" מתנהלת שכאחת מהשתיים מרצה והשנייה משחקת.

העברת תכנם חשובים  באמצעות הומור
 כשאנו באות לשמוע הרצאה, מצד אחד חשוב לנו שתעסוק בנושאים מהותיים ומשמעותיים, ומצד שני היא צריכה גם להיות מרתקת ומהנה. שילוב זה מושג בשלמותו בהרצאות של איריס ואורלי הרצגות  ההופכות נושא טעון ומורכב למשעשע ונגיש. זאת בעזרת הצגת מצבים יומיומיים ומוכרים עם שלל דמויות, מוסיקה ותפאורות משתנות. ההרצאות החווייתיות מעניקות לכל אישה הרבה תובנות וטיפים לחיים, ושולחות אותה הביתה עם התלהבות והרבה רצון להתחיל לצעוד בכיוון חדש.

נושאים המעסיקים נשים
 ההרצאות של "איריס ואורלי הרצגות" נוגעות בשאלות ונושאים המעסיקים נשים רבות, כמו למה דיאטות לא עוזרות, אך יורדים במשקל, איך לאכול מהסיבות הנכונות, כיצד ליהנות מפעילות גופנית והאם אנחנו באמת אוהבות את עצמנו? נושאים אלו ועוד רבים נוספים מועלים באופן חכם ומרגש הגורם לכל אישה להזדהות עם תכני ההרצאה, ומעניק השראה לחיים האישיים.

נשים מרצות לנשים
 איריס ואורלי הרצגות הינו מיזם המפגיש את קהל הצופות עם עוצמה מאוחדת של שתי נשים, שרצו לעשות שינוי בחיים שלהן ושל אחרות.  השינוי מובע על הבמה באופן מקצועי ביותר המתאים באיכותו ובפשטות חוכמתו לקהלי נשים בכל גיל, בכל מקום בארץ, עם כל השקפת עולם ומכל שכבות האוכלוסייה.