איך בוחרים הרצאה מרתקת לאירוע חברה

articles
מחפשים פעילות לעובדים שתהיה מהנה וגם לא שגרתית? נמאס לכם ממופעי סטאנד אפ והרצאות סטנדרטיות? רוצים להפתיע את עובדיכם עם הרצאת מופע ייחודית, מרתקת ומאוד מצחיקה? אם כן, לנו ב- "אורלי ואיריס הרצגות" יש את המענה המושלם עבורכם עם הרצאה מרתקת המשלבת קלילות, מקצועיות וחכמה. זוהי הרצאה העוסקת בנושאים שמעניינים ומעסיקים כל אדם, ומעניקה לכל צופה נקודת מבט רעננה ונמרצת לחיים.

הרצאה בקונספט ייחודי וחכם
אנו ב- "איריס ואורלי הרצגות" מציעות לקהל העובדים הרצאת מופע הנשענת על קונספט מקורי וחכם, שמשלב הרצאה ביחד עם הצגה, או כפי שאנו מכנות אותה – "הרצגה". כך אתם תופסים שתי ציפורים במכה אחת – הצגה איכותית על כל המשתמע מכך, לרבות שחקנית מקצועית המציגה מגוון דמויות מרתקות, תפאורות מתחלפות, ריקודים ומוסיקה. זאת לצד מרצה מרתקת המעבירה את התכנים באופן ברור, ישיר ומהנה בשיתוף הקהל. התכנים מומחשים באמצעות מצגת וקטעי משחק, כאשר השילוב יוצר מופע קצבי וקולח. בתוך כך, ההרצגה עוסקת באיכות החיים, כושר גופני והורדה במשקל באופן שישאיר את כל הצופים מרותקים לכיסאות מתחילתה ועד לסיומה, והם גם ילכו הביתה עם הרבה חומר למחשבה ורצון ליישמו.

לאילו אירועי חברה מתאימה ההרצאה
ההרצגה שאנו מציעות היא מופע מוכר ומבוקש עם מעל ל- 180 מופעים עד כה בכל רחבי הארץ, ושלל ביקורות אוהדות וכתבות במדיות לרבות בטלוויזיה ובעיתונות המודפסת. ההרצאה אורכת בין 60 ל- 70 דקות בהתאם למידת הדינאמיקה עם קהל המשתתפים. היא מתאימה לקשת רחבה של חברות, ארגונים וגופים בכל רחבי הארץ ומכל תחומי המשק, החל בחברות הייטק ועד למפעלים. בתוך כך, את ההרצאה ניתן להזמין בין היתר עבור אירועי חברה, ימי גיבוש וכיף, השתלמויות וכנסים, וכהעשרה לעובדים ולמנהלים.

תכני ההרצאה
ההרצגה "חייבת משהו מותק" מועברת על ידי אורלי מוריס, המשמשת כמרצה, ואיריס אסיה השחקנית במופע שעוסקת בתחומים הקושרים לבריאות ואיכות חיים. התכנים מוצגים באופן פשוט, ברור ומובן בעזרת 10 צעדים הגיוניים וחכמים השאובים מניסיון חיים ומידע מקצועי. מדובר בנושאים כמו הדרך הנכונה להרזות, מדוע דיאטות לא עובדות, כיצד לשנות גישה לפעילות גופנית ולהופכה לחלק משגרת החיים, ואיך לאהוב את עצמנו.

ההרצגה החדשה לקפוץ מהמיטה הינה גם שילוב יחיד מסוגו של הרצאה מעצימה ומעוררת השראה והצגה חווייתית וקומית שתאפשר לכל אחד ללמוד כיצד ניתן להגשים חלומות ובכך לחיות חיים מלאי סיפוק ואושר. בהשראת סיפור אישי על שתי נשים באמצע החיים, האחת שכירה מתוסכלת והשנייה עקרת בית בלתי מסופקת. השתיים החליטו אחרי שנים רבות של נתינה אין סופית לכולם שהגיע הזמן למצוא את המקום הנכון עבורן ולהגשים כמה חלומות אישיים.